کالای دیجیتال

بهترین صندلی گیمینگ برای گیمر های حرفه ای

راهنمای جامع خرید صندلی های گیمینگ به همراه معرفی بهترین صندلی های گیمینگ بازار

بازی و تفریح همیشه در زندگی ما وجود داشته، و هم اکنون به شکل بازی های کامپیوتری در آمده که ما را مجاب میکند برای تسط بهتر بر بازی به سراغ خرید بهترین صندلی گیمینگ برویم. با توجه به این که گیمر ها تایم زیادی رو با بازی کردن پشت سیستم میگذرانند، باید از صندلی هایی استفاده کنند که در این تایم های طولانی دچار آسیب های های عضلانی نشوند.

اگر شما هم یک گیمر حرفه ای هستید یا به طور کلی، تایم زیادی را پشت سیستم مینشینید و به دنبال یک صندلی حرفه ای برای خودتان هستید. تا انتهای راهنمای خرید بهترین صندلی گیمینگ همراه ما باشید.

 

چرا باید بهترین صندلی گیمینگ را بخریم؟

همانطور که میدانید، نشستن در تایم های طولانی، میتواند صدمات زیادی را به بدن وارد کند. اما باید این را هم بدانیم که گیمر ها به راحتی از لذت بازی کردن، بخاطر سلامتی نمیگذرند. پس پیشنهاد مسترنکست به گیمرها، برای اینکه هم سلامتی خودشان را حفظ بکنند و هم از بازی کردن در تایم های طولانی لذت ببرند، این است که هرچه سریعتر به سراغ خرید بهترین صندلی های گیمینگ بروند.

بهترین برند صندلی گیمینگ

یکی از بهترین روش ها برای انتخاب بهترین صندلی برای یک گیمر، رفتن به سراغ برند های معتبر است. اگرچه برندهای معتبر کم کم در بازار ایران کمیاب شده اند و کالا های آنها به قیمت چند برابری فروخته میشود، اما  آنها بهترین گزینه برای خرید هستنید. پس برای خرید بهترین صندلی گیمینگ باید به سراغ برندهای شناخته شده ی دی ایکس ریسر DXRACER، ریزر RAZER و کورسیر Corsair برویم.

بهترین تجهزات گیمینگ برای گیمر ها و علاقه مندان

یک گیمر حرفه ای، تمام تجهیزاتش رو حرفه ای تهیه میکنه. اگه تو هم یک گیمر حرفه ای هستی یا مثل من عاشق دنیای گیمر ها و وسیله هاشونی. پیشنهاد میکنم حتما به دنیای پُر هیجانشون سر بزنی. اینجا پر از تجهیزاتی هستش که کاملا سفارشی برای گیمرها ساخته شدن.

 

در ادامه با معرفی و راهنمای خرید بهترین صندلی گیمنیگ بازار همراه مسترنکست باشید.

 

 

بهترین صندلی گیمنیگ ریزر


صندلی گیمینگ ریزر Razer Iskur

بهترین صندلی گیمینگ - صندلی گیمینگ ریزر مدل Razer Iskur

مشخصات و قیمت صندلی گیمینگ ریزر Razer Iskur

جنس روکش: چرم | حداقل ارتفاع: 170cm | حداکثر ارتفاع: 190cm | قابلیت تنظیم دسته: دارد | جنس کلی: استیل، آلومینیوم، پلاستیک | سایر مشخصات:  بالشتک گردن، بالشتک گودی کمر

قیمت خرید صندلی گیمینگ ریزر Iskur در بازار حدود 17 تا 19 میلیون تومان است.


صندلی ریزر Iskur یکی از با دوام ترین صندلی های بازار است. البته گیمر ها بیشتر از دوام به طراحی صندلی و راحتی خودشان نگاه میکنند. صندلی گیمینگ ریزر به شما این امکان را میدهد تا علاوه بر تنظیم ارتفاع، پشتی کمرتان را در زاویه های مختلف قفل کنید.

صندلی گیمینگ ریسر کاملا از چرم بر روی فوم سرد ساخته شده است. اسکلت این صندلی از ترکیب استیل و آلومینیوم ساخته شده است. که دوام بسیار بالا دارد. طراحی این صندلی گیمنگ مانند صندلی های DXRacer همانند صندلی ماشین مسابقه ای ها است. که حس هیجان بازی در کنار سلامت جسمانی را برایتان بهمراه دارد.

مشاهده جزئیات بیشتر و خرید صندلی گیمینگ ریزر مدل Razer Iskur در دیجی کالا

 

 

بهترین صندلی گیمینگ میشن


صندلی گیمینگ میشن مدل CHR22

بهترین صندلی گیمینگ - صندلی گیمینگ میشن مدل CHR22 کد 22

مشخصات و قیمت صندلی گیمینگ میشن CHR 22

جنس روکش: چرم مصنوعی | حداقل ارتفاع: 125cm | حداکثر ارتفاع: 135cm | قابلیت تنظیم دسته: دارد | جنس کلی: استیل، آهن، پلاستیک | سایر مشخصات:  بالشتک گردن، بالشتک گودی کمر

قیمت خرید صندلی گیمینگ میشن CHR22 در دیجی کالا حدود 8 میلیون و 850 هزار تومان است.


Meetion یک برند چینی است که کلا در زمینه ی تجهیزات اداری و گیمنیگ فعالیت میکند. صندلی گیمینگ میشن با قیمت زیر 9 میلیون یکی از با ارزش ترین صندلی های بازار است. این صندلی گیمینگ با جنس چرم مصنوعی ساخته شده است تا گرم شدن، کمتر شما را اذیت کند. ساختار این صندلی در کنار قیمت مناسب، آن را به یکی از بهترین صندلی های گیمینگ موجود در بازار تبدیل کرده است.

ارگونومی خاص این صندلی باعث میشود تا مدت زمان طولانی تری، بدون خستگی بازی کنید. اگر خسته شدید، باز هم نیاز نیست از روس صندلی “میشن” بلند شوید. زیر  این صندلی میتواند به شکل یک تخت عمل کند. تخت شدن این صندلی گیمنیگ تنها در قسمت پشتی خلاصه نمیشود. یک تکیه گاه برای گذاشتن پاهایتان زیر کفی صندلی قرار دارد. که با استفاده از آن میتوانید پاهایتان را به صورت افقی قرار دهید و استراحت کنید.

مشاهده جزئیات بیشتر و خرید صندلی گیمینگ میشن مدل CHR22 کد 22 در دیجی کالا

 

 

بهترین صندلی گیمینگ صنعتگران


صندلی گیمینگ صنعتگران شاهپور 2021

بهترین صندلی گیمینگ - صندلی گیمینگ صنعتگران شاهپور مدل 2021

مشخصات و قیمت صندلی گیمینگ صنعتگران شاهپور

جنس روکش: چرم مصنوعی | حداقل ارتفاع: 124cm | حداکثر ارتفاع: 136cm | قابلیت تنظیم دسته: دارد | جنس کلی: چوب، آهن، پلاستیک | سایر مشخصات:  بالشتک گردن، بالشتک گودی کمر

قیمت خرید صندلی گیمینگ شاهپور در دیجی کالا حدود 8 میلیون و 300 هزار تومان است.


صندلی گیمینگ شاهپور یکی از تولیدات با کیفیت داخلی و ساخت شرکت صنعتگران شاهپور است. این صندلی گیمینگ از نظر طراحی شباهت بسیار زیادی به صندلی های گیمینگ خارجی دارد. کار اصلی صنعتگران شاهپور تولید مبل و صندلی اداری است. که خوشبختانه، صندلی گیمینگ با کیفیتی را نیز تولید کرده اند.

کفی و پشتی این صندلی گیمینگ از چوب ساخته شده اند که از وزن کار تا حدود زیادی کم کرده اند. روکش کار کاملا با چرم مصنوعی ساخته شده است. که یک جنس با کیفیت به حساب می آید. قابلیت تنظیم ارتفاع، تنظیم درجه ی پشتی، تنظیم دسته ها و بالشتک ها گردنی و گودی کمر از دیگر ویژگی های خوب این صندلی گیمینگ است. اما چیزی که در نگاه اول ممکن است شما را دلسرد کند، دوخت روکش این صندلی است. همانطور که خودتان میتوانید در تصاویر ببینید، دوخت روکش ها نظم درستی ندارد. اما جمع بندی کلی ویژگی ها و قیمت این صندلی باعث شده تا جز بهترین صندلی های گیمینگ بازار به حساب بیاید.

مشاهده جزئیات بیشتر و خرید صندلی گیمینگ صنعتگران شاهپور مدل 2021 در دیجی کالا

 

 

بهترین برند صندلی گیمینگ ریزر dxracer


صندلی گیمینگ دی ایکس ریسر طرح ریزر GC-P133-NE

بهترین صندلی گیمینگ - صندلی گیمینگ دی ایکس ریسر طرح ریزر مدل GC-P133-NE

مشخصات و قیمت صندلی گیمنگ dxracer طرح ریزر 2021

جنس روکش: چرم مصنوعی | حداقل ارتفاع: 170cm | حداکثر ارتفاع: 185cm | قابلیت تنظیم دسته: دارد | جنس کلی: آلومینیوم، آهن، پلاستیک | سایر مشخصات:  بالشتک گردن، بالشتک گودی کمر

قیمت خرید صندلی گیمینگ  dxracer طرح ریزر در بازار حدود 12 میلیون و 500 هزار تومان است.


همانطور که تمام گیمر های میدانند بهترین صندلی گیمینگ که در بازار ایران میتوانید فراهم کنید از برند محبوب و لاکچری dxracer است. البته اگر با دنیای گیمینگ سر و کار داشته باشید با برند معروف Razer نیز آشنا هستید. این صندلی گیمینگ دی ایکس ریسر یکی از بهترین صندلی های این برند است که دارای طرح ریزر است و گویا یکی همکاری شگفت انگیز برای دنیای گیمر ها است.

این صندلی dxracer دارای روکش تنفسی چرم PVC است که انعطاف خوبی دارد. و از همه مهم تر ضد تعرق است. dxracer در طراحی این صندلی، قابلیت تنظیم پشتی بین 90 تا 155 درجه را فراهم کرده است. تا شما وضعیت ایده آل خودتان را تنظیم کنید. همچنین این صندلی گیمینگ dxracer با قابلیت تنظیم ارتفاع دسته ها، از بازو و آرنج های شما در تایم های طولانی، حمایت کامل دارد. و از خستگی و آسیب بشدت جلوگیری میکند.

مشاهده جزئیات بیشتر و خرید صندلی گیمینگ دی ایکس ریسر طرح ریزر مدل GC-P133-NE در دیجی کالا

 

 

بهترین صندلی گیمنیگ فرمولا dxracer


صندلی گیمینگ دی ایکس ریسر سری فرمولا OH/FH186/IWR

بهترین صندلی گیمینگ - صندلی گیمینگ دی ایکس ریسر سری فرمولا مدل

مشخصات و قیمت صندلی گیمینگ dxracer فرمولا

جنس روکش: چرم مصنوعی | حداقل ارتفاع: 127cm | حداکثر ارتفاع: 135cm | قابلیت تنظیم دسته: دارد | جنس کلی: آلومینیوم، آهن، پلاستیک | سایر مشخصات:  بالشتک گردن، بالشتک گودی کمر

قیمت خرید صندلی گیمنگ dxracer مدل فرمولا در بازار حدود 11 میلیون و 500 هزار تومان است.


این صندلی dxracer یکی از بهترین صندلی های گیمینگ این برند است که در بازار وجود دارد. برند dxracer بهترین برند صندلی گیمینگ موجود در بازار ایران است. اما تمام محصولات آن نیز باز هم در بازار وجود ندارد. این صندلی گیمنگ میتواند پیشنهاد گیمر های کهنه کار به تازه کار ها باشد. چون نشستن طولانی مدت بر روی این صندلی و انجام بازی یا کارهای دیگر شما را خسته نخواهد کرد.

این صندلی گیمینگ dxracer مدل فرمولا از بهترین متریال ها ساخته شده تا حس راحتی در هنگام استفاده طولانی مدت همراه شما باشد. روکش صندلی از جنس چرم مصنوعی وینیل با قابلیت تنفس باعث شده تا دمای بدن شما بالا نرود و در نتیجه عرق کردن صورت نگیرد. این صندلی گیمنگ dxracer همچنین به شما امکان تنظیماتی مانند ارتفاع، زاویه پشتی، ارتفاع دسته و بالش های گردنی و گودی کمر را برای شما فراهم کرده است. تا این صندلی را مطابق ارگونومی بدن و راحتی خودتان تنظیم کنید.

مشاهده جزیئات بیشتر و خرید صندلی گیمینگ دی ایکس ریسر سری فرمولا مدل OH/FH186/IWR در دیجی کالا

 

 

بهترین صندلی گیمینگ پرودو


صندلی گیمینگ پرودو مدل PDX512-BK0

بهترین صندلی گیمینگ - صندلی گیمینگ پرودو مدل PDX512-BK0

مشخصات و قیمت صندلی گیمینگ پرودو

جنس روکش: چرم مصنوعی | حداقل ارتفاع: 127cm | حداکثر ارتفاع: 135cm | قابلیت تنظیم دسته: دارد | جنس کلی: آلومینیوم، آهن، پلاستیک | سایر مشخصات:  بالشتک گردن، بالشتک گودی کمر

قیمت خرید صندلی گیمینگ پرودو در دیجی کالا حدود 6 میلیون 800 هزار تومان است.


صندلی گیمن پرودو یکی از صندلی های ارزان قیمت بازار است. شاید فکر کنید که 7 میلیون پول کمی نیست، اما خبر خوب این است که این صندلی گیمنگ رو با قیمت 6 میلیون تومان هم میتوانید تهیه کنید. که در بازار صندلی های گیمینگ این یکی از ارزانترین صندلی ها است.

صندلی گیمینگ پرودو با طراحی خاص خودش شما را به خودش خیره میکند. اما این تمام ماجرا نیست. این صندلی گیمنگ ارزان قیمت دارای روکش چرم مصنوعی با تنفس مناسب برای راحتی کار شماست. و تنظیماتی را به شما ارایه میدهد که به شما اجازه میدهد در زاویه ها و ارتفاع های مختلف آن را تنظیم کنید و حالت نشستن خودتان را تغییر دهید. به همین منظور است که میگوییم این صندلی پرودو یکی از بهترین صندلی های گیمینگ ارزان قیمت است.

مشاهده جزئیات بیشتر و خرید صندلی گیمینگ پرودو مدل PDX512-BK0 در دیجی کالا

 

 

بهترین صندلی گیمنگ بامو


صندلی گیمینگ بامو مدل dxr12122020

بهترین صندلی گیمینگ - صندلی گیمینگ بامو مدل dxr12122020

مشخصات و قیمت صندلی گیمنگ بامو

جنس روکش: چرم مصنوعی، پارچه | حداقل ارتفاع: 110cm | حداکثر ارتفاع: 120cm | قابلیت تنظیم دسته: دارد | جنس کلی: چوب، آهن، پلاستیک | سایر مشخصات:  بالشتک گردن، بالشتک گودی کمر

قیمت خرید صندلی گیمینگ بامو در دیجی کالا حدود 8 میلیون و 600 هزار تومان است.


فراوانی صندلی گیمینگ بامو باعث شده تا قیمت آن به صورت رقابتی در بیاید، پس قبل از خرید پیشنهاد میکنیم از چند فروشگاه قیمت بگیرید. تا 4 میلیون تومان هم احتمالا پیدا میکنید. اما اصلا گول قیمت پایین این صندلی گیمینگ را نباید بخوریم. زیرا این صندلی بر خلاف قیمت و اندازه، از خصوصیاتی برخودار است که صندلی های حرفه ای گیمینگ نیز برخودارند.

جنس روکش چرم و پارچه، قابلیت تنظیم ارتفاع و زاویه پشتی، بالشتک گردن و گودی و تنظیم ارتفاع دسته ها، همگی جز ویژگی هایی هستند که در صندلی های حرفه ای نیز دیده میشوند.

این صندلی گیمینگ بامو ابعاد کمی کوچکتر و ارتفاع کمی پایین تر دارد. که برای افراد با قد کوتاه یا نوجوانان پیشنهاد میشود.

مشاهده جزئیات بیشتر و خرید صندلی گیمینگ بامو مدل dxr12122020 از دیجی کالا

 

 

راهنمای خرید بهترین صندلی گیمینیگ

گیمر های حرفه ای در واقع میتوانند مثل ببر تا ساعت ها روی صندلی خود ثابت بمانند. پس بهتر است صندلی هایی را انتخاب کنند:

قابلیت تنظیم ارتقاع و پشتی

چون صندلی های گیمینگ معمولا در یک سایز ثابت درسته میشوند و ابعاد در آنها به یک اندازه است. بهتر است که صندلی ها قابلیت تنظیم زاویه ی پشتی، بالشتک گودی کمر و پشت گردنی را داشته باشند. معمولا تمام صندلی ها قابلیت تنظیم ارتفاع را دارند.

ارگونومیک در صندلی گیمینگ

با توجه به نشستن بیش از حد روی صندلی های گیمینگ، بهتر است که صندلی گیمر های علاوه بر انعطاف و تغییر ارتفاع، از ارگونومی خوبی برای تکیه دادن گردن، کمر، ساعد و بازو برخوردار باشد. و طراحی بهترین صندلی های گیمینگ یک علم پزشکی است. این طراحی در صندلی های معرفی شده کاملا رعایت شده است.

دسته های و چرخ های صندلی گیمینگ

بهترین صندلی های گیمینگ معمولا دارای دسته های قابل تنظیم هستند. ارتفاع دسته ها بسته به قد شما، ارتفاع میز، نحوه ی قرار دادن پاها و نحوه ی نشستن روی صندلی باید قابل تنظیم باشد. تا شما در هنگام بازی تسلط کامل بر روی موس، کیبورد یا دسته ی بازی خود داشته باشید.

چرخ ها نیز باید بسیار نرم و روان باشند. تا شما به راحتی بتوانید به کل میز کامپیوترتان دسترسی داشته باشید. لطفا روی فرش از صندلی های گیمنگ انتظار بالایی نداشته باشید. بهتر است روی موکت و پارکت از آنها استفاده کنید.

روکش صندلی گیمینگ

روکش صندلی گیمینگ باید به شما حس راحتی بدهد. همچنین تنفس خوبی داشته باشد. به همین منظور بهترین نوع روکش برای صندلی گیمینگ، چرم مصنوعی همراه با مش است. تنفس این روکش از گرم شدن جلوگیری میکند و باعث میشود احساس ناراحتی نکنید.

دوام و گارانتی صندلی گیمینگ

دوام صندلی های گیمینگ، بیشتر از کیفیت ساختار آنها به نحوه ی نگهداری وابسته است. البته جنس خوب دوام بیشتری نیز دارد. ولی استفاده ی درست از صندلی شرط اول است. مثلا برای اینکه صندلی با دوامی داشته باشید به سراغ صندلی های پارچه ای نروید. زیرا تمیز کردن آنها بسیار زمان بر است. برای این کار بهتر است به سراغ صندلی های مش و چرمی برویم.

در ضمن شرکت های تولید کننده همیشه محصولشان را تا زمانی که مطمئن هستند خراب نمیشود گارانتی میکنند. پس برای اینکه یک صندلی با دوام بخرید به سراغ گارانتی های طولانی مدت بروید.

 

برای نوشتن مقاله « بهترین صندلی گیمینگ » این کارها انجام شده است.

48 ساعت تحقیق | بیش از 50 صندلی بررسی | بالغ بر 500 نظر و رای مشتری در نظر | 3 مقاله مرتبط مطالعه.

 

از صندلی های گیمینگ برای کار های اداری یا هر کاری که به صورت طولانی مدت شما را مجبور به نشستن پشت سیستم میکند میتوانید استفاده کنید.

اگه واقعا به دنیای گیمینگ و گیمر ها علاقه داری و میخوای ببینی یک سیستم گیمینگ خوب چقد هزینه میخواد، پیشنهاد میکنم حتما به « بهترین سیستم های گیمینگ » سر بزنی. توی اون مطلب بهترین کانفیگ ها گیمینگ تو رنج های قیمت 20 تا 100 میلیون رو معرفی کردیم.

مشاوران ما همیشه آماده ی این هستند که شما رو راهنمایی کنند، تا بهترین تجهیزات رو بخرید و تا سال ها از داشتنشون لذت ببرید.

برای بهبود عملکرد این مطلب امتیاز بدهید.
[کل: 2 میانگین: 3]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − یازده =

دکمه بازگشت به بالا