کالای دیجیتالساعت هوشمند

بهترین مچ بند هوشمند بازار برای خرید

معرفی و بررسی بهترین مچ بند های هوشمند بازار برای خرید

بهترین مچ بند های هوشمند به ما این امکان را میدهند تا بتوانیم فعالیت های ورزشی خودمان را به صورت حرفه ای تر کنترل کنیم. این مچ بند های هوشمند میتوانند اطلاعاتی مانند ضربان قلب و میزان اکسیژن خون را به ما نشان دهند. اما اگر انتظارات بیشتری از مچ بند هوشمند دارید و میخواهید از مچ بند هوشمندتان اطلاعاتی مانند میزان دویدن، راه رفتن، کالری سوزانده شده یا اطلاعاتی مانند اینها بگیرید، پیشنهاد میکنیم به سراغ بهترین مچ بند های هوشمند بروید.

مسترنکست در این راهنمای خرید مچ بند هوشمند، علاوه بر معرفی بهترین مچ بند های هوشمند بازار. اطلاعات و فاکتور هایی را در اختیار شما قرار داده است که به وسیله ی آن خودتان هم میتوانید بهترین مچ بند های هوشمند را تشخیص دهید.و با خیال راحت بهترین خرید را انجام دهید.

 

کاربرد مچ بند های هوشمند چیست؟

مچ بند های هوشمند میتوانند دور دست هر کسی بسته شوند. اما میخواهیم کاربرد دقیق آن را بدانیم. و در واقع جواب این سوال را بدانیم که مچ بند های هوشمند قرار است کدام نیاز ما را برطرف کنند؟

مچ بند های هوشمند از نظر کلی، سه کاربرد اساسی دارند که همه آنها در واقع یک چیز است و آن هم اعلام وضعیت و هوشیاری است. حال این وضعیت ها به سه دسته تقسیم میشوند.

سلامتی: مچ بند های هوشمند میتوانند ضربان قلب و میزان اکسیژن خون ما را نمایش دهند. که در زمان بیماری کرونا هم بسیار کمک کننده هستند. میزان اکسیژن خون زیر 90 برای بدن یکی هشدار است.

ورزش: شما اگر طبق یک برنامه ورزشی بخواهید ورزش کنید ایجاد هدف بسیار لذت بخش است. مچ بند های هوشمند میتوانند تعداد قدم ها، مسافت طی شده، حالت دویدن و راه رفتن و کالری سوزانده شده را اندازه گیری کنند و به نمایش در بیاورند. پس میتوانید برای خودتان هدف تعیین کنید مثلا ( 3 کیلیومتر پیاده روی) و از رسیدن به هدف لذت ببرید.

برنامه ریزی: مچ بند ها هوشمند به شما این امکان را میدهند که برای تایم های مختلف برنامه ریزی داشته باشید. قضیه همان علامت گذاشتن روی دست است که چیزی را فراموش نکنید. با این تفاوت که این مچ بند های هوشمند شما را سروقت و با تیتر هوشیار خواهند کرد.

 

بهترین مچ بند هوشمند شیائومی

مچ بند هوشمند شیائومی Mi Band 6 Global Version

بهترین اسمارت بند - مچ بند هوشمند شیائومی مدل Mi Band 6 Global Version

مشخصات و قیمت مچ بند هوشمند شیائومی

اندازه نمایشگر: 1.56 اینچ | سازگار با: اندروید 5 به بالا و iOS 10 به بالا| جنس بند: سیلیکون|  عمر باتری:  تا 14 روز | مقاومت در برابر: آب و گردو غبار | سنسور: ضربان قلب، اکسیژن خون، شتاب سنج، ژیروسکوپ | سایر ویژگی ها: پشتیبانی از 30 نوع فعالیت ورزشی، اعلان تماس، پیامک و شبکه های اجتماعی، نمایش پیام متنی، پاسخ یا رد تماس، کنترل پخش موسیقی و …

قیمت خرید بهترین مچ بند هوشمند شیائومی می بند 6 در دیجی کالا حدود 860 هزار تومان است.


می بند 6 شیائومی یکی از بهترین مچ بند های بازار است که حتما باید داشته باشیم. این مچ بند شیائومی، نسخه ی تکمیل شده ی سری ها قبل است که بسیار پیشرفت داشته است. قابلیت های مختلف این ممچ بند در کنار قیمت بسیار خوب آن  باعث شده تا از زمان معرفی، یکی از پرفروشترین مچ بند های هوشمند بازار باشد.

می بند 6 شیائومی یکی از کار راه انداز ترین مچ بند های بازار است. این مچ بند میتواند وضعیت بدنی شما را در 30 نوع فعالیت ورزشی از قدم زدن گرفته تا شنا و بسکتبال تشخیص بدهد و آمار در اختیار شما قرار بدهد. قابلیت مچ شدن با گوشی و اعلان های آن از دیگر نکات مثبت و خیره کننده است. کنترل پخش موسیقی، کنترل دوربین هوشمند، برنامه ریزی در تایم های متفاوت، پایش وضعیت خواب، کنترل وضعیت سلامتی و غیره از نکاتی هستند که همگی در یک مچ بند کوچک جای گرفته اند. تا آن را تبدیل به بهترین و ارزنده ترین مچ بند بازار تبدیل کنند.

مشاهده جزئیات بیشتر و خرید مچ بند هوشمند شیائومی مدل Mi Band 6 Global Version در دیجی کالا

 

 

بهترین مچ بند هوشمند هواوی

مچ‌بند هوشمند هوآوی مدل Band 6

بهترین مچ بند هوشمند - مچ بند هوشمند هوآوی مدل Band 6

مشخصات و قیمت مچ بند هوشمند هواوی Band 6

اندازه نمایشگر: 1.47 اینچ | سازگار با: اندروید 5 به بالا و iOS 10 به بالا| جنس بند: سیلیکون|  عمر باتری:  تا 14 روز | مقاومت در برابر: آب| سنسور: ضربان قلب، اکسیژن خون، شتاب سنج، ژیروسکوپ | سایر ویژگی ها: پشتیبانی از 96 برنامه ی حرفه ای ورزشی، اعلان تماس، پیامک و شبکه های اجتماعی، نمایش پیام متنی، پاسخ یا رد تماس، کنترل پخش موسیقی و …

قیمت خرید مچ بند هوشمند هواوی Band 6 در دیجی کالا حدود 1 میلیون و 500 هزار تومان است.


این بند هوشمند هواوی یکی از جدید ترین بند ها معرفی شده در بازار است. که پیشرفت تکنولوژی را با خود به نمایش گذاشته است. این مچ بند هوشمند هواوی برای کسانی که میخواهند به صورت حرفه ای و با برنامه ورزش کنند بسیار مناسب است. این مچ بند حرفه ای 96 برنامه ی تمرینی را برای بهتر ورزش کردن در اختیار شما قرار داده است.

نمایشگر بهترین مچ بند هوشمند هواوی مستطیلی و بسیار خاص طراحی شده است. باتری این مچ بند تا دو هفته میتوان همراه شما باشد و برای شارژ شدن تنها به 65 دقیقه نیاز دارد. در مواقع ضروری تنها با 5 دقیقه شارژ میتوانید تا 2 روز از آن استفاده کنید. این بند هواوی همچنین مدیریت سلامت شامل کیفیت خواب و استرس را برای شما به همراه دارد. این خصوصیاتی است که باعث شده تا این بند را یکی از بهترین مچ بند ها هوشمند بازار بدانیم.

مشاهده جزئیات بیشتر و خرید مچ‌بند هوشمند هوآوی مدل Band 6 از دیجی کالا

 

 

بهترین مچ بند هوشمند آنر

مچ بند هوشمند آنر Band 6 NFC

بهترین مچ بند هوشمند - مچ بند هوشمند آنر مدل Band 6 NFC

مشخصات و قیمت مچ بند هوشمند آنر

اندازه نمایشگر: 1.48 اینچ | سازگار با: اندروید 7 به بالا و iOS 10 به بالا| جنس بند: سیلیکون|  عمر باتری:  تا 14 روز | مقاومت در برابر: آب| سنسور: ضربان قلب، اکسیژن خون، شتاب سنج، ژیروسکوپ | سایر ویژگی ها: پشتیبانی از 10 برنامه ی حرفه ای ورزشی، تشخیص 6 نوع فعالیت ورزشی به صورت هوشمند، اعلان تماس، پیامک و شبکه های اجتماعی، نمایش پیام متنی، پاسخ یا رد تماس، کنترل پخش موسیقی و …

قیمت خرید مچ بند هوشمند آنر Band 6 در دیجی کالا حدود 1 میلیون و 200 هزار تومان است.


این مچ بند هوشمند آنر یکی از جدیدترین محصولات این شرکت برای طرفداران خودش است. این مچ بند آنر با امکان پایش کیفیت خواب، بررسی ضربان قلب و سنجش میزان اکسیژن خون میتواند یک همیار سلامت برای شما باشد. اما چیزی که بهترین مچ بند هوشمند آنر در اختیار شما قرار میدهد فراتر از سنجش سلامتی است.

مچ بند هوشمند آنر میتواند در نقش یک مربی حرفه ای برای شما ظاهر شود. به این صورت که تمرینات شما را شناسایی میکند و میزان کالری سوزانده شده در آن فعالیت را به شما میگوید. همچنین مچ بند آنر Band 6 NFC میتوانید مسافت و مسیر طی شده را برایتان ثبت و ضبط کند. با استفاده از این مچ بند هوشمند آنر حتی میتواند دوربین گوشی خودتان را کنترل کنید.

مشاهده جزئیات بیشتر و خرید مچ بند هوشمند آنر مدل Band 6 NFC در دیجی کالا

 

 

بهترین مچ بند های هوشمند شیائومی 2020

مچ بند هوشمند شیائومی Mi Band 5

بهترین مچ بند هوشمند - مچ بند هوشمند شیائومی مدل Mi Band 5 Global Version

مشخصات و قیمت مچ بند هوشمند شیائومی

اندازه نمایشگر: 1.1 اینچ | سازگار با: اندروید 4.3 به بالا و iOS 8.0 به بالا| جنس بند: سیلیکون|  عمر باتری:  تا 14 روز | مقاومت در برابر: آب و گرد و غبار | سنسور: ضربان قلب، اکسیژن خون، شتاب سنج، ژیروسکوپ | سایر ویژگی ها: پشتیبانی از 11 نوع فعالیت ورزشی، اعلان تماس، پیامک و شبکه های اجتماعی، نمایش پیام متنی، پاسخ یا رد تماس، کنترل پخش موسیقی و …

قیمت خرید مچ بند هوشمند می بند 5 شیائومی در دیجی کالا حدود 600 هزار تومان است.


می بند 5 یکی از بهترین مچ بند های هوشمند در سال 2020 است که هنوز هم از ارزش خرید بالایی برخودار است. ابعاد این مچ بند هوشمند شیائومی کمی کوچکتر است که بنظرم بسیار هم مناسب است. زیرا یکی مچ بند قرار نیست کار گوشی را انجام بدهد و صرفا برای اعلام پیام ها به ما ساخته شده است. البته این موضوع کاملا سلیقه ای است.

می بند 5 شیائومی هم ضربان قلب، اکسیژن خون و کیفیت خواب شما را به صورت کاملا حرفه ای بررسی میکند. همچنین 11 حالت ورزشی از جمله شنا را برای شما ارزیابی کرده و آمار درستی در اختیارتان قرار میدهد تا با آن بتوانید بهترین برنامه ی ورزشی را برای خودتان بچینید. می بند 5 تمام اعلان های گوشی را بر روی نمایشگر به شما نمایش میدهد و نیازی نیست همیشه گوشی به دست باشید.

مشاهده جزئیات بیشتر و خرید مچ بند هوشمند شیائومی مدل Mi Band 5 Global Version در دیجی کالا

 

 

پرفروش ترین مچ بند هوشمند آنر

مچ بند هوشمند آنر Band 5

بهترین مچ بند هوشمند - مچ بند هوشمند آنر مدل Band 5 Global

مشخصات و قیمت مچ بند هوشمند آنر Band 5

اندازه نمایشگر: 0.95 اینچ | سازگار با: اندروید 4.4 به بالا و iOS 9.0 به بالا| جنس بند: سیلیکون|  عمر باتری:  تا 7 روز | مقاومت در برابر: آب و گرد و غبار | سنسور: ضربان قلب، اکسیژن خون، شتاب سنج، ژیروسکوپ | سایر ویژگی ها: پشتیبانی از 11 نوع فعالیت ورزشی، اعلان تماس، پیامک و شبکه های اجتماعی، نمایش پیام متنی، پاسخ یا رد تماس، کنترل پخش موسیقی و …

قیمت خرید مچ بند هوشمند آنر Band 5 در دیجی کالا حدود 780 هزار تومان است.


مچ بند هوشمند آنر یکی از سبک ترین و کوچک ترین مچ بند های بازار است که از ارزش خرید بالایی برخودار است. این مچ بند کوچک هم مانند دیگر مچ بند های هوشمن امکاناتی مانند سنجش ضربان قلب، میزان اکسیژن خون و سنجش کیفیت خواب را برای شما محیا کرده است.

این مچ بند آنر یک محصول معمولی است که با توجه به قیمت بسیار مناسبش ارزش خرید بالایی دارد. اگر این مج بند را همیشه روی دستتان داشته باشید میتوانید تا 7 روز بدون استفاده از شارژ مجدد آن را استفاده کنید. یکی از خصوصیات خوب مچ بند ارزان قیمت آنر این است که به شما اجازه ی استفاده از آن تا عمق 50 متری را بدون نفوذ آب میدهد.

مشاهده جزئیات بیشتر و خرید مچ بند هوشمند آنر مدل Band 5 Global در دیجی کالا

 

 

بهترین مچ بند هوشمند سامسونگ

مچ بند هوشمند سامسونگ Gear Fit 2 Pro

بهترین مچ بند هوشمند - مچ بند هوشمند سامسونگ Gear Fit 2 Pro

مشخصات و قیمت مچ بند هوشمند سامسونگ Gear Fit Pro

اندازه نمایشگر: 1.5 اینچ | سازگار با: اندروید 4.4 به بالا و iOS 9.0 به بالا| جنس بند: سیلیکون|  عمر باتری:  تا 3 روز استفاده معمولی | مقاومت در برابر: آب و گرد و غبار | سنسور: ضربان قلب، اکسیژن خون، شتاب سنج، ژیروسکوپ | سایر ویژگی ها: پایش فعالیت های ورزشی، اعلان تماس و پیامک، اعلان شبکه های اجتماعی، نمایش پیام متنی، پاسخ یا رد تماس، کنترل پخش موسیقی و …

قیمت خرید مچ بند هوشمند سامسونگ Gear Fit Pro در بازار حدود 2 میلیون تومان است.


این مچ بند هوشمند سامسونگ یکی از بهترین مچ بند های بازار است. که البته بنابه دلایلی در بازار بسیار کمیاب است. این مچ بند حرفه ای فعالیت های ورزشی شما را کنترل میکند و آمار حرکات و تایم های ورزشی شما را اعلام میکند. همچنین کالری سوزانده شده، ضربان قلب، اکسیژن خون و کیفیت خوابتان را با این مچ بند میتوانید بفهمید.

این مچ بند از لحاظ ظاهری بسیار یکنواخت و ظریف ساخته شده و یکی از شیکترین مچ بند ها هوشمند بازار است. این مچ بند سامسونگ دارای 4 گیگ حافظه و 512 مگابایت رم است. که میتوانید از آن به عنوان یک پخش کننده ی موسیقی نیز استفاده کنید. این مچ بند همچنین به شما اجازه میدهد تا آن را با گوشی هوشمند خودتان مچ کنید و اعلان های تماس، پیامک و شبکه های اجتماعی را بر روی نمایشگر آن ببینید.

مشاهده جرئیات بیشتر و خرید مچ بند هوشمند سامسونگ مدل Gear Fit 2 Pro Red سایز mm 158-205 در دیجی کالا

 

 

بهترین مچ بند هوشمند ارزان قیمت شیائومی

مچ بند هوشمند شیائومی Mi Band 3

بهترین مچ بند هوشمند - مچ بند هوشمند شیائومی مدل Mi Band 3 Global

مشخصات و قیمت مچ بند شیائومی می بند 3

اندازه نمایشگر: 0.78 اینچ | سازگار با: اندروید 4.4 به بالا و iOS 9.0 به بالا| جنس بند: سیلیکون|  عمر باتری:  تا 7 روز | مقاومت در برابر: آب و گرد و غبار | سنسور: ضربان قلب، اکسیژن خون، شتاب سنج، ژیروسکوپ | سایر ویژگی ها: اعلان تماس، نمایش پیام متنی، پاسخ یا رد تماس

قیمت خرید مچ بند هوشمند شیائومی می بند 3 در دیجی کالا حدود 310 هزار تومان است.


این مچ بند هوشمند شیائومی یکی از نسخه های می بند های 5 و 6 است. نمایشگر می بند 3 بسیار کوچک و ظریف ساخته شده است. که جلوه ی خوبی به دست شما میدهد. اما انتظار زیادی نباید از این مچ بند هوشمند ارزان قیمت داشته باشید.

این مچ بند شیائومی اطلاعاتی مانند ضربان قلب، اکسیژن خون و کیفیت خواب شما را آنالیز میکند و اطلاعاتی از سلامتی بدنتان در اختیار شما قرار میدهد. همچنین می بند 3 میتواند اعلان های گوشی شما را به نمایش درآورد. و گام شمار، مسافت طی شده و کالری سوزانده شده، از دیگر اطلاعاتی است که این مچ بند ارزان قیمت هوشمند در اختیار شما قرار میدهد.

مشاهده جزئیات بیشتر و خرید مچ بند هوشمند شیائومی مدل Mi Band 3 Global در دیجی کالا

 

 

ساعت هوشمند یا بهترین مچ بند هوشمند؟

ساعت های هوشمند علاوه بر اطلاعاتی که مچ بند هوشمند در اختیار ما قرار میدهند. میتوانند اطلاعات گوشی ما را به صورت اعلان به ما اعلام کنند. اما چند نکته وجود دارد که باعث میشود که ما به سراغ مچ بند هوشمند برویم.

  • اکثرا مچ بند ها هوشمند در موقع ورزش استفاده میشوند. پس لزومی ندارد همیشه در دست ما باشد. در صورتی که کاربرد ساعت هوشمند، در استفاده ی دائمی آن بر روی مچ است. پس اگر شما هم فقط میخواهید فعالیت های بدنتان را کنترل کنید، نیاز نیست به سراغ ساعت هوشمند بروید.
  • افرادی زیادی هستند که به ساعت های عقربه ای، علاقه ی بیشتری دارند. پس سلیقه ی شخصی در انتخاب ساعت میتواند یک دلیل خوب برای دوری از ساعت هوشمند باشد.
  • قیمت ساعت های هوشمند خیلی بیشتر از مچ بند های هوشمند است.

اما اگر شما به ساعت های هوشمند علاقه دارید پیشنهاد میکنم حتما از مطلب « بهترین ساعت های هوشمند » دیدن کنید. تا با بهترین ساعت های هوشمند بازار، آشنا بشید.

 

راهنمای خرید بهترین مچ بند هوشمند

انتظار داریم که بهترین مچ بند های هوشمند در کنار نشان دادن زمان، اطلاعتی را در اختیار ما قرار بدهند که بتوانیم با آنها برنامه ریزی کنیم و کارهایمان را به موقع و به بهترین نحو انجام بدیم. پس در کنار سلیقه شخصی در ظاهر مچ بند ها، باید با آپشن هایی که مچ بند های هوشمند دارند بیشتر آشنا بشیم. تا انتخاب راحت تری داشته باشیم. در کل برای خرید بهترین مچ بند هوشمند بهتر است موارد زیر رو همیشه در نظر بگیریم.

ظاهر مچ بند های هوشمند

فرم صفحه، نوع بند و متریال استفاده شده در مچ بند ها با هم فرق میکند. و با توجه به این که انتخاب ظاهر مچ بند کاملا شخصی است، پیشنهاد میکنیم که سراغ متریال هایی بروید که دوام بیشتری دارند. و از آنجایی که مچ بند های هوشمند بیشتر در ورزش و طبیعت گردی استفاده میشود، بهتر است ضد آب و رطوبت باشند.

 

حسگر های مچ بند هوشمند

مچ بند های هوشمند سنسور های خاصی دارند. که با توجه به کاربری شما از مچ بند ها هوشمند میتوانید به صرفه ترین را برای خودتان انتخاب کنید. این حسگر ها میتوانند اطلاعاتی مانند تعداد قدم ها، ضربان قلب، اکسیژن خون، میزان سوزاندن کالری، وضعیت خواب و این نوع فعالیت های شما را به صورت دقیق به شما نشان بدهند. اما حسگر های دیگری نیز وجود دارد که به شما اطلاعات محیط را میتوانند به شما نشان بدهند. در اکثر مچ بند های هوشمند معمولا سنسورهای قطب نما، ژیروسکوپ، شتاب سنج وجود دارد.

طول عمر باتری بهترین مچ بند هوشمند

باتری مچ بند های هوشمند با توجه به کاربری کم، ظرفیت پایینی دارند. اما این باتری های کوچک باید بهترین عملکرد را از خوشان نشان بدهند و تا چند هفته بتوانند بدون نیاز به شارژ مجدد، مچ بند شما را روشن نگه دارند.

اصلا جای نگرانی نیست. چون حتی معمولی ترین مچ بند ها هوشمند عمر باتری خوبی را در اختیارتان قرار میدهند.

 

بهترین مارک و برند مچ بند هوشمند

یکی از راه های خرید بهترین مچ بند ها هوشمند، رفتن به سراغ بهترین برند ها است. این برندها معمولا با توجه به کیفیت بسیار خوبشون، تبدیل به پرفروشترین و البته محبوبترین برندهای بازار شده اند. و اعتماد به اونها درست ترین کار ممکن هستش. برند هایی مانند شیائومی Xiaomi، سامسونگ SAMSUNG، آنر HONOR و هوآوی جز بهترین برندها ی مچ بند هوشمند در بازار شناخته میشوند.

 

برای نوشتن مقاله « بهترین مچ بند هوشمند » این کارها انجام شده است.

48 ساعت تحقیق | بیش از 100 مچ بند بررسی | بالغ بر 4000 نظر و رای مشتری در نظر | 3 مقاله مرتبط مطالعه.

 

اگر هنوز هم فکر میکنید که مچ بند ها هوشمند یک وسیله جدا از ساعت باید باشد، یا باید در آن ادقام شده باشد. پیشنهاد میکنم حتما به مطالب « بهترین ساعت های هوشمند » و « بهترین ساعت های مردانه عقربه ای » و « بهترین ساعت های زنانه عقربه ای » سر بزنید. تا با بهترین مدل هر نوع ساعت آشنا شوید.

مشاوران ما همیشه آماده ی این هستند که شما رو راهنمایی کنند، تا بهترین تجهیزات رو بخرید و تا سال ها از داشتنشون لذت ببرید.

 

 

برای بهبود عملکرد این مطلب امتیاز بدهید.
[کل: 1 میانگین: 5]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 4 =

دکمه بازگشت به بالا